Zorgbreed-nieuwsbrief

Lees de nieuwsbrief met alle info voor Zorgbedrijf-medewerkers. Elke week nieuwtjes en tips!

Lees mee:

14 voorstellingen van Zomer van Antwerpen in tuin van Lichtenberg

Theater Stap speelt "Ensor Concours 2022"

Zomer van Antwerpen brengt ieder jaar bijzondere voorstellingen op de meest onverwachte plekken in de stad. En daar hoort dit jaar ook de tuin van woonzorgcentrum Lichtenberg in Hoboken bij.

Theater Stap – een professioneel theatergezelschap dat voorstellingen maakt waarin mensen met een mentale beperking centraal staan – zal 14 keer hun nieuwste voorstelling Ensor Concours 2022 in de tuin van Lichtenberg spelen. Verwacht je aan expressieve maskers, majestueuze roggen, misvormde matrozen, venijnige duivels en glinsterende liefdestuinen!

Bestel hier je tickets

Goed om weten:

  • De opbouw van de voorstelling start 25 juli.
  • Op 2 augustus worden alle bewoners van Lichtenberg gratis uitgenodigd op de try-out voorstelling.
  • De publieke voorstellingen worden tussen 3 en 14 augustus gespeeld.
  • Tickets bestellen doe je hier. Wacht niet te lang, want enkele avonden zijn al volledig uitverkocht.
  • Ensor Concours 2022 wordt in openlucht voor 250 personen gespeeld en duurt ongeveer 1 uur.
  • Tot ongeveer een uur na de voorstelling kan je nog iets bestellen aan de bar die Zomer van Antwerpen voor de gelegenheid opstelde in de tuin.

 

Geniet van de voorstelling!

NaaiPunt maakt stijlvolle slabben voor bewoners van Sint Maria

NaaiPunt, het naaiatelier van Buurtwerk Posthof in Berchem, maakte in samenwerking met woonzorgcentrum Sint Maria zo’n zeventig slabben uit oude hemden. De geklede slabben zijn bedoeld voor rusthuisbewoners met dementie. “Normaal gezien doen we onze mensen altijd papieren slabben om”, vertelt animator Natasha Leemans. “Veel bewoners willen die papieren slabben echter niet om doen. Ze voelen zich dan behandeld als een kind. Dan zijn deze slabben een veel menselijkere oplossing." Heel wat andere locaties van het Zorgbedrijf hebben ook interesse, dus oude hemden en handdoeken (voor de voering) zijn alvast welkom bij NaaiPunt.

Lees het artikel in Gazet van Antwerpen

(c) Patrick De Roo - GvA

Kijkdagen juli en augustus in woonzorgcentrum Eksterlaer in Deurne

Ging jij al kijken?

Vanaf augustus 2022 wil Zorgbedrijf Antwerpen de eerste bewoners ontvangen in de nieuwe kamers van Eksterlaer. Kom jij graag naar één van onze kijkdagen voor een rondleiding, een bezoek aan een modelkamer of wil je graag meer info over de prijzen en onze werking van dit nieuwe woonzorgcentrum? Surf dan snel naar deze pagina en ontdek er alle praktische info!

Kom naar de kijkdagen van woonzorgcentrum Eksterlaer

Jobinfo

Ontdek als eerste welke medewerkers we zoeken!

Locatie in de kijker

Vesalius viert 11 juli én lokaal talent

Kathleen, management assistant van woonzorgcentrum Vesalius (Brasschaat): "Onze bewoners kregen een dubbel feest ter gelegenheid van de Vlaamse Feestdag. De vrijdag ervoor werden ze getrakteerd door de gemeente Brasschaat op een leuk optreden van Willy en Walters Wondere Wereldorkest. En op maandag kwam de plaatselijke dansschool Pivolté twee shows geven: indrukwekkende choreografieën op Vlaamse klassiekers. Dat hadden ze in de coronaperiode ook voor ons gedaan, maar dan buiten. En nu kon het in de grote zaal doorgaan. Het Laatste Nieuws kwam zelfs langs, op die site kan je filmpjes zien."

 

Volg woonzorgcentrum Vesalius op Facebook

(c) Tessa Kraan - HLN

-15% op echte Havaianas-slippers

De kleurrijke teenslippers van Havaianas zitten heerlijk comfortabel aan je voeten tijdens warme zomerdagen. Surf snel naar onze corporate-benefits-pagina en bestel je slippers nu tegen 15% korting!

Bekijk dit voordeel

Hoe kan je van dit voordeel profiteren?

  1. Meld je aan op het medewerkersplatform.

  2. Klik dan in het lijstje rechts onderaan op 'Mijn voordelen'.

  3. Zo kom je op ons Benefits-at-Work-platform.

  4. Je korting voor Havaianas vind je hier. 

De hele maand juli straffe ZOMERSOLDEN in De Schakel