Zomervibes bij Bilzenhof!
Cynthia Bertels verzorgt de animatie bij woonzorgcentrum Bilzenhof, samen met collega Steffi Van Boxel. Nu het volop zomert, bulkt de agenda van zinderende openluchtactiviteiten.
Cynthia: “Ons woonzorgcentrum ligt midden in ’t Stad. Dat maakt dat we gretig ingaan op het aanbod van de Zomer van Antwerpen. Zo zijn we deze maand hier op ’t Coninckplein elke donderdagavond met zo’n 30 bewoners present voor ‘Muziek in de wijk’. De buurtbewoners kennen ons al, want ze houden onze plaatsjes vrij en steken graag een handje toe. Of we gaan naar het optreden in de Zomerbar van de Zoo. Of nemen de waterbus naar het openluchtzwembad van Sint-Anna-strand. Eind juli zijn we nog de imposante zeilschepen gaan uitwuiven bij de Tall Ships Races.
Maar ook uitstapjes naar zee vormen een vaste traditie. Elke week nemen we met een wisselend bewonersgroepje de kusttrein, de hele zomer lang, zodat iedereen aan bod komt. Dat verloopt erg vlot, want Oostende is een heel rolstoelvriendelijke badstad. Er is zelfs een speciale strook voorzien om met de rolstoel het strand op te rijden. Natuurlijk krijgen Steffi en ik bij al deze activiteiten ondersteuning van heel het team, zoals onze ergo- en kinecollega’s.”