Zorgbreed-nieuwsbrief

Lees de nieuwsbrief met alle info voor Zorgbedrijf-medewerkers. Elke week nieuwtjes en tips!

2 juni 2023

Lees mee:

Nieuwe opleiding voor mondzorgcoaches

Ben jij mondzorgcoach? Wil je graag meer bijleren over mondproblematieken en hoe hiermee om te gaan? Leer je graag wat  je taken als mondzorgcoach zijn en wie of wat je hierbij kan helpen? De stuurgroep mondzorg, de tandartsen en het Leercenter organiseren een opleiding rond mondzorg, specifiek voor mondzorgcoaches. Ga op Successfactors naar de opleiding ‘Mondzorg voor mondzorgcoaches en experten’ en schrijf je in voor een van de twee opleidingsmomenten op 25 september of 13 oktober. (Ben je  geen mondzorgcoach, dan kan je je niet inschrijven voor deze opleiding. Voor jou is er de Mobietrain-opleiding ‘Mondzorg: wat je moet weten?’.) 

Schrijf je nu in

Een nieuwe jobdag in juni

LOCATIE IN DE KIJKER

Twee nieuwe directeurs ... van 11 en 12 jaar

Twee kinderen van de basisschool Villa Stuivenberg Anas en Adnan namen het werk van onze algemeen directeur Johan De Muynck een dagje over. Dat kaderde in het project 'Baas van Morgen' van JINC, een organisatie die kinderen een bredere blik geeft op toekomstige werkplekken. Kinderen leggen zo waardevolle contacten en ervaren van dichtbij hoe een bedrijf in elkaar zit. Het werd een boeiende dag! Eerst kregen ze een rondleiding op het hoofdkantoor in de Ballaarstraat van regiodirecteur Veerle. Daarna vertrokken ze naar woonzorgcentrum Lozanahof. Ze leerden er hoe de beschermde afdeling voor mensen met dementie de bewoners een veilig thuisgevoel geeft. Anas en Adnan mochten een tillift uittesten, een activiteit meedoen, de keuken verkennen en helpen bij het opdienen van de maaltijd. Vanzelfsprekend hadden ze ook een echte vergadering met Johan en trokken ze samen naar het grote afsluitmoment in Kinepolis.

Anas: "Wat ik vooral meeneem na vandaag is hoe dankbaar veel mensen zijn, en hoe je daar als helper echt blij van wordt. Het leukste vandaag was dat we spelletjes mochten spelen met de mensen. We hebben bijvoorbeeld met een parachute en ballen gespeeld en dat was echt wel fijn om samen te doen. Ze waren heel enthousiast en we konden ons amuseren met hen."

Johan: "Het is fijn om iemand onbevangen te horen spreken over hoe dingen hier gebeuren en welke oplossingen we zouden kunnen vinden voor bepaalde zaken. Mij blijft bij dat die twee leerlingen met zo'n frisse ogen naar dingen kijken, veel frisser dan wij die deze job elke dag doen. We geven hen echt een blik achter de schermen en tonen misschien ook wat de zorg voor hun grootouders kan betekenen."

We kunnen niet vroeg genoeg laten zien aan kinderen op de schoolbanken wat 'werken in de zorg' eigenlijk echt betekent.

— Johan, algemeen directeur

Nog geen lid van de Facebookgroep voor alle collega's?

Nieuw! Volg en deel ook onze posts op Instagram

Korting op tickets voor het Openluchttheater

OLT Rivierenhof in Deurne heeft een bijzondere plek binnen het zomerse concert- en festivallandschap dankzij zijn unieke locatie in het groen. Van midden juni tot en met september kan je meer dan 40 concerten beleven in het feeërieke kader van het provinciaal domein Rivierenhof in Antwerpen (Deurne). Geniet 2,50 euro korting op alle tickets onder 30 euro en 3 euro korting op alle tickets boven 30 euro (die je online koopt).

 

Hoe kan je van dit voordeel profiteren? 

  1. Meld je aan op het medewerkersplatform.

  2. Klik dan in het lijstje onderaan op 'Mijn Voordelen'.

  3. Zo kom je op het platform van Benefits at Work / Corporate Benefits. Tik onderaan rechts in het pop-up-scherm op 'accepteren'.

  4. Tik in de zoekbalk 'OLT Rivierenhof'. Zo vind je de pagina met dit voordeel

  5. Belangrijk: ga via de links op deze pagina naar de online ticketshop, alleen dan wordt de kortingcode OLTCB23! verrekend.

IN DE SCHAKEL

Voordeelactie van de sta-op-zetels verlengd tot eind juni!

Graag meer advies?
 

  • Bel gerust het Schakel-team op 03 431 32 33
  • Kom langs in onze winkel op de Bredabaan 386 in Merksem 
  • Bekijk en/of bestel online in onze webwinkel