Proef het Kombine-gebak tijdens de Chocolate & Pateekes Week

Van 20 februari tot 5 maart kan je tijdens de Chocolate & Pateekes Week overal in Antwerpen proeven van gebakjes, pralines en andere verrassende smaakmakers. Ook in onze drie Kombine-buurtbistro's!

Proef het Kombine-gebak tijdens de Chocolate & Pateekes Week

De drie Kombine-buurtbistro's van Ruggeveld (Deurne), Cadix en Sint-Andries (Antwerpen) doen mee met de Chocolate & Pateekes Week 2026. Tijdens deze smaakvolle week zetten we het Kombine-signatuurgebak in de kijker. Dat wil je geproefd hebben!

Kombine Cadix

August Michielsstraat 35
2000 Antwerpen  

ma tot do: 10-17 uur
vrij: 10-20 uur
zo: 11-16 uur  

Kombine Ruggeveld

Burgemeester De Boeylaan 2
2100 Deurne-Zuid  

ma tot woe: 10-17 uur
do-vrij: 10-20 uur
za-zo: 10-17 uur  

Kombine Sint Andries

de Oever 11
2000 Antwerpen  

ma tot do: 11-18 uur
vrij: 11-20 uur
za: 11-18 uur
zo: 11-16 uur  

Tijdens de Chocolate & Pateekes Week wordt in heel Antwerpen (en het Waasland en Brugge) de ambacht van chocolatiers, patissiers, confiseurs en ijsmakers in de kijker gezet. Voor de Kombines maakte Bakkerij Gijbels een creatie van luchtig biscuit, intense coulis en chocolademousse, afgewerkt met ganache van chocolade en een fruitige toets. Bestel er een heerlijk kopje verse koffie van koffiebranderij St-Michel bij, het huismerk van onze Kombines.  Deze koffie is ook de koop in onze buurtbistro's.

 

Koop een proeverspas voor 15 euro

In elke deelnemende zaak - dus ook in onze Kombines - kan je een proeverpas kopen voor de Chocolate & Pateekes Week. Die kaart kost 15 euro en omvat 10 coupons waarmee je overal van lekkers kunt genieten. Voor 2 coupons kan je komen smullen van ons Kombine-signatuurgebak. Waar kan je nog lekkers gaan proeven? Dat vind je op de website van Koekenstad.be en in deze brochure. Naast de gedrukte brochure krijg je bij je proeverspas ook een inkomkaart voor de expo 'Belgian Chocolate Story' in het Rijksarchief Antwerpen.

Win een proeverspas