Word vrijwilliger bij de Minder Mobielen Centrale

13/09/2023 | Alle dienstencentra

Marc Tondeur is gepensioneerd. In 2015 startte hij als vrijwilliger-chauffeur bij de Minder Mobielen Centrale en is er sindsdien niet meer weg te slaan: “Ik rij graag én zo voel ik me nuttig!”

"Elke dag is anders, da's plezant!"

"Ik doe dit 100% vrijwillig. Als chauffeur ben je vrij om een rit te aanvaarden of niet en dus is het zeer flexibel werken.  Meer dan met collega-chauffeurs hebben we contact met de dispatchers – ook vrijwilligers. Die kiezen welke ritten het dichtst bij ons en de klant te doen zijn en geven deze door aan de chauffeurs. 

Ik rij graag met de auto - dat moet wel, anders hou je het niet vol - en ik heb enorm veel deugd aan de dankbaarheid die de mensen me geven. Nogal wat mensen moeten hun ei kwijt. Dan luister ik graag. Ik doe geregeld ziekenhuisvervoer, maar het is heel afwisselend. Ik ben heel blij dat ik dit gevonden heb. Zolang ik nog met de auto rijd, wil ik dit blijven doen.”

Doe net als Marc en word chauffeur bij de Minder Mobielen Centrale.

Liever een vaste werkplek? Word dispatcher.