donderdag 7 oktober 2021
Welke wijnen worden de nieuwe huiswijnen, genieterswijnen en feestwijnen in alle dienstencentra en woonzorgcentra? U kan die mee kiezen, dus doe mee met de grote wijnselectie. En nee, u hoeft natuurlijk geen wijnkenner te zijn
Er zullen witte, rode, rosé- en schuimwijnen worden geproefd en beoordeeld. Iedereen kan zich kandidaat stellen tot en met maandag 4 oktober aan de balie van elk dienstencentrum. Dat kan ook per mail of telefoon.
Praktisch
Uit alle districten worden deelnemers uitgenodigd voor deze grote wijnselectie. Die gaat door op donderdag 7 oktober, van 14.30 tot 17 u. in dienstencentrum De Meersenier in Antwerpen. Wie mag komen, wordt persoonlijk op de hoogte gebracht en kan vanzelfsprekend ook gebruikmaken van onze vervoersdienst.